Nota prawna

Wszelkie treści zamieszczone na blogu (zarówno teksty, jak i zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nie oddaję zdjęć za za darmo.

czwartek, 24 marca 2016

Przedwiośnie w Iłży


Niby niedaleko a jednak trudno mi się tam zawsze wybrać.A miejsce bardzo fajne z potencjałem fotograficznym co widac po ilości pałętających się tam fotografów ("ona ma dłuższy statyw niż ja!" ;P ) Autoportret z ruiną ;)

Ostatnio mam skreta na schody :D

No zawsze tam jest spora szansa na spotkanie fajnych ludzi ;)
 


poniedziałek, 21 marca 2016

Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach

Piękna architektura wśród której pobrzmiewa historia biskupa Jakuba Zadzika i Arian, wspaniałe obrazy, zbiory monet i banknotów. to wszystko można zobaczyć w Muzeum Narodowym w Kielcach - dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich. U mnie tylko kilka zdjęć.

... A w czerwcu ogród włoski będzie w pełnej krasie ...

niedziela, 20 marca 2016

Portret dziewczynki w czerwonej sukience

Dzisiaj odwiedziłam Muzeum Narodowe w Kielcach. Piękne wnętrza, ciekawe mury , wspaniałe meble no i niesamowite obrazy. Najbardziej hipnotyzował mnie "Portret dziewczynki w czerwonej sukience" Pankiewicza. Obraz namalowany jakby przez filtr zmiękczający a zachwycający szczegółami. O tym obrazie napisano już wiele ... ja tylko dodam, że będę częściej go odwiedzać.


Więcej zdjęć niebawem :)

niedziela, 13 marca 2016

Miejsce gdzie się gubi czas

... Czyli klasztor w Wąchocku. Wczoraj znowu fotografowałam w tym niezwykłym miejscu. Czas uciekł nie wiadomo kiedy. W takich miejscach o to nietrudno :)