Nota prawna

Wszelkie treści zamieszczone na blogu (zarówno teksty, jak i zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nie oddaję zdjęć za za darmo.

sobota, 23 stycznia 2016

Minus dwadzieścia i Łysiec

Zapowiadał się piękny, mroźny zimowy świt. Zgodnie z obietnicą daną kiedyś dziecku zabraliśmy ją na wschód słońce na Łyse Górze (Łysiec/ Święty Krzyż). Na Łyścu - kumulacja fotografów - oprócz naszej trójki jeszcze trzej a gdy zbieraliśmy się do domu dotarło jeszcze dwóch - spóźnionych :)

Łysiec zawsze oferuje piękne widoki - tak było i tym razem:

Maluch także dostał aparat i popełnił takie kadry:Dostała też na chwilę mój sprzęt - zrobiła coś takiego - mi się bardzo podoba:Nowe pokolenie się wprawia :D

niedziela, 17 stycznia 2016

Śnieżna Kamienna

Tak dawno nie fotografowałam, że...  nie pamiętam ;))

Dzisiaj jednak przy sprzyjającej temperaturze minus kilkunastu wygrzebałam się z cieplutkiego domu i pojechałam zobaczyć jak świat się budzi.

Na razie tylko kilka ujęć

:)

sobota, 2 stycznia 2016

subiektywnie :)

Pora na fotograficzne podsumowanie minionego roku. Jak zwykle mam spory zgryz poprzez emocjonalny stosunek do własnych zdjęć. No ale próbuję :)

Wybrane przeze mnie zdjęcia znajdziecie tutaj http://fotografia-gritzmann.blogspot.com/p/blog-page.html