Nota prawna

Wszelkie treści zamieszczone na blogu (zarówno teksty, jak i zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nie oddaję zdjęć za za darmo.

piątek, 18 września 2015

wtorek, 8 września 2015

czwarte urodziny ...

I znowu tortu nie zrobiłam. Dzisiaj mijają 4 lata odkąd prowadzę tego bloga. Nie spodziewałam się, że tak długo wytrzymam :D
Cieszę się, że zaglądacie tu i zostawiacie po sobie ślad. To bardzo miłe :)

Jednym z linków z którego najczęściej się do mnie zagląda to wątek założony niegdyś przez śp. Bartka na dfv ... o wycenie znaczków pocztowych :) Trzymaj się superszperaczu gdziekolwiek teraz jesteś.


sobota, 5 września 2015

Maleniec - niezwykłe miejsce

Niewielka wioska na granicy woj. świętokrzyskiego kryje w sobie niezwykły skarb - Zabytkowy Zakład Hutniczy. Kopalnia kadrów i gratka dla koneserów - bo wszystkie maszyny działają. więcej zdjęć wkrótce!