Nota prawna

Wszelkie treści zamieszczone na blogu (zarówno teksty, jak i zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nie oddaję zdjęć za za darmo.

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Stradów

Nie ma to jak wariatka w domu:) To ona namawia na jazdę 100 km by zjeść kolacje na wałach grodziska o zachodzie słońca :)
Efekty wczorajszej wyprawy:


 
 Kiedyś skrobnęłam kilka słów o tym miejscu - chętnych zapraszam do lektury: Stradów - zapomniane grodzisko.

środa, 3 czerwca 2015

Piecowisko

Piecowisko czyli Centrum Kulturowo-Archeologiczne w Nowej Słupi, które miałam okazje fotografować w czasie rajdu Emeryka


 


 
wtorek, 2 czerwca 2015

XV Ogólnopolski Rajd Nocny im. Św. Emeryka.

W nocy z 30 na 31 maja 2015 roku Góry Świętokrzyskie były pełne pieszych i rowerowych wariatów (w liczbie 457) pragnących dotrzeć nocą do Piecowiska w Nowej Słupi.

Znaczy się fajna zabawa  w fajnym towarzystwie :)


:))