Nota prawna

Wszelkie treści zamieszczone na blogu (zarówno teksty, jak i zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nie oddaję zdjęć za za darmo.

niedziela, 31 maja 2015

Łysiec pod gwiazdami

bardzo chciałam sfotografować Łysiec (Święty Krzyż) nocą. Wczoraj wreszcie udało mi się wejść. Przeżycie ze względu na błoto i kamienie ekstremalne ale ta cisza i spokój w lesie - niesamowite.
Kilka ujęć:

niedziela, 24 maja 2015

Rydno 2015

Od czwartku do niedzieli znowu można spotkać "dzikusy" na terenie Rezerwatu archeologicznego Rydno. Pasjonaci przybliżają życie sprzed tysięcy lat. Kilka ujęć ...a wszystko w dobrym towarzystwie :)


poniedziałek, 18 maja 2015

Zaproszenie


Serdecznie zapraszam ;)
A jeżeli komuś za daleko to przypominam, że to weekend z Nocą Świętojańską a ją koniecznie trzeba spędzić na Łysej Górze - a to przecież rzut kamieniem :)