Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z grudzień, 2014

życzenia :)

Zastanawiałam się czego Wam życzyć. Więc życzę Wam i sobie by nie dać się zwariować, by mieć siłę i pozostać sobą. By spędzić ten czas tak jak sami chcemy. Fotografom zaś sprawnej migawki, szybkiego autofocusa, nieszumiących matryc,obiektywów ostrych jak brzytwa, najlepszych kadrów no i światła światła i jeszcze światła :)
A pod choinką niech każdy znajdzie to czego najbardziej pragnie!

WESOŁYCH! :)


Więcej indywidualności!

Zaglądając na portale fotograficzne nie da się nie zauważyć, że najpopularniejsze obiekty do fotografowania to krajobrazy i kobiety. Jeżeli jeszcze zdjęcia krajobrazów są różne (mimo, że pewne mody da się spostrzec) głównie ze względu na różnorodność krajobrazową, to wśród zdjęć modelek wszystko wydaje się zlewać w jedno zdjęcie. Czasami nawet trudno odgadnąć autora. Wszystkie dziewczyny (koniecznie młode i ładne) pokazane w lesie (różne wersje krzaków rządzą) na ekstremalnie płytkiej głębi tak wyalienowane z otoczenia, że wygląda jakby były wklejone, bez mimiki (no bo czy lekko rozchylone usta można nazwać mimiką?), w strojach (lub bez) absolutnie nie pasujących do otoczenia. Wszystkie zdjęcia tak samo obrobione (gładziutko, jak najgładziej), nawet modelki stają się do siebie podobne. Co stało się z dążeniem do rozpoznawalności fotografów? Co z poszukiwaniem własnego stylu? Zamiast tego mamy kalki „cudnie – pięknych” zdjęć. A ile z nich tak naprawdę zapamiętamy? 
ps. Żeby nie było: …

świąteczne ozdoby

No to sobie chorujemy ... co zrobić by chore dziecko nie rozniosło domu? Znaleźć mu zajęcie :) No to robimy ozdoby świąteczne.senatorskie jedzenie :)

Wczoraj przed moim obiektywem gościły bardzo smaczne modelki. Na dodatek nie marudzące na to że im cienie pod oczami wyszły albo żeby im nos w photoshopie zmniejszyć :) Jednym słowem kilka ujęć jedzenia z hotelu Senator w Starachowicach: