Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2014

szukając światła

Gdy wczoraj spojrzałam na prognozę wszystko wskazywało na ogromniastą mgłę dzisiaj rano. Taką , którą dałoby radę ciąć nożem. Jednak gdy wstałam mgły ani śladu - tylko daleko Łysogóry za mgiełką, niewielką, były ukryte. Pojechałam ... i jeździłam około 40 minut szukając światła. Słońce wschodziło w chmurce - niezbyt ciekawie to wyglądało. Postanowiłam wracać i na sam koniec, już niemal w Starachowicach, znalazłam takie światło ... no szczerze mówiąc wstając liczyłam na ładniejszą pogodę ale i tak nie było tak źle :)

Kazimierz Kopeć przy pracy

W klasztorze Cystersów w Wąchocku przy okazji "mnichów i hutników" :)cysterskie rytuały ...

Dzisiaj w klasztorze cystersów w Wąchocku każdy kto chciał mógł podglądać cysterskie rytuały w ramach imprezy pod nazwa Mnisi i Hutnicy.

trollowanie

Istnieć w internecie i nie napotkać trolli internetowych? Niemożliwe. Niestety. Są wszechobecni. Dla mnie troll internetowy ma konkretną twarz.
Co można zrobić z trollem? Podobno nie należy go karmić. Czy jednak to znaczy, że należy mu pozwalać na wszystko? Nie każdy lubi czytać kubły pomyj pod swoim adresem. Nie każdy ma skórę grubą jak urzędnik państwowy czy tak silne nerwy by nie reagować na to co się dzieje. Cała nadzieja w adminach forum - to oni decydują w głównej mierze jak wygląda forum. Co robić gdy nie widzą problemu? Zawsze można się przenieść na inne forum. Tylko czy tam będzie lepiej?
Mam trudny charakter - to fakt. Nie potrafię pierdolić bzdur bez sensu, zachwycać się gniotami. Mówię to co myślę - a to błąd w świecie internetowym.

Troll wygrał ale no cóż - uczę się. ;)


Tuwim: jak zwykle trafny

kolorowy wschód

Niedziela rano - tradycyjnie trzeba pojechać na wschód słońca;P No i w moje ulubione miejsce - nad kamienną. Powitały mnie pięknie podświetlone chmurki.


Niestety słońce wschodziło w chmurach i szybko podświetlenia zanikły.


Jeszcze w drodze powrotnej zajrzałam nad Pasternik -czasami nawet nasze miasteczko ładnie się prezentuje.
Potem powrót do domciu a tam rodzinka jeszcze z łóżek nie wyszła :) śpiochy :))

Ania i Ernest

W starachowickim USC "TAK" powiedzieli sobie Ania i Ernest.

Sto lat w szczęściu i zdrowiu :)

Trzecie urodziny

Jak ten czas leci  ... ani się człowiek obejrzy a już dzieci mówią (ba! pyskują!), włosy siwieją a blogowi stukają trzecie urodziny (które przegapiłam  - wczoraj były!).
W tym czasie mój blog wyświetlono 67 860 razy ja wyskrobałam 239 postów a napisano do nich 1016 komentarzy (co tak mało co???;P), najpopularniejszym postem ciągle jest kapitularz w Wąchocku.
Czasami mam odwiedziny z bardzo egzotycznych rejonów naszego pięknego globu - co bardzo cieszy.


Szczerze mówiąc nie sadziłam, że tak długo wytrwam w prowadzeniu fotobloga ... No ciekawe jak długo jeszcze :))