Przejdź do głównej zawartości

Chwalenie się

Właśnie się dowiedziałam, że dwa moje zdjęcia zostały nagrodzone. Jedno zajęło trzecie miejsce w konkursie Budowle Obronne 2014.Na zdjęciu brama w Opatowie.
A w Archiopactwie w Jędrzejowie uwieczniłam "ducha" Ojca Przeora na zdjęciu, które zajęło drugie miejsce w konkursie FOTO-TUR 2014


Dziękuję serdecznie Ojcu Przeorowi za cierpliwe pozowanie i chodzenie mi przed aparatem a także ciepłe przyjęcie grupy w klasztorze :)

wyniki

Komentarze

 1. Pamiętam jak Ewa się śmiała w kącie jak tę fotę robiłam :)))) a trzeba przyznac, że ojciec Przeor był baaardzo cierpliwy :))

  OdpowiedzUsuń
 2. A wiesz, że ja też mam tego Ducha? No, może nie jest aż taki fajny, bo jedna taka najlepszą miejscówkę zajęła;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe kto ;PP Przeor był chętny do współpracy trzeba było poprosuc go o pochodzenie jeszcze trochę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarny poniedziałek

W dniu dzisiejszym w Starachowicach podobnie jak i w całej Polsce odbył się protest kobiet.
Oto kilka ujęć.Jeszcze jeden wschód ...

...niby jeden z wielu ale jednak bardzo szczególny - bo dziecko chciało wstać o trzeciej nad ranem by pojechać i zobaczyć wschód słońca latem. Byłyśmy w Wąchocku. Takich chmur to jeszcze na zdjęciach nie miałam. Fotografowałam mało z wiadomych względów i z wiadomych względów nie brałam statywu ;) To jeden z najfajniejszych  moich wschodów!

Mała pozdrawia wszystkich śpiochów ;)

Świętokrzyskie świętojańskie

W tym roku, jak co roku, grupa maniaków fotograficznych razem z Ewą i Piotrem, najechała teren Świętokrzyskiego. Było gorąco, bardzo gorąco i jeszcze goręcej.
Były i piękne pola i stary klasztor i stare samochody ... a także sporo rozmów o fotografii - to jest najfajniejsze.

Pierwszy dzień zaczęliśmy od fotografowania klasztoru ojców cystersów w Wąchocku - kopalnia kadrów i jak przyjemna atmosfera a i klimat bardziej zdatny do życia niż poza murami (10stopni różnicy temperatury!)

Na zachód słońca polowaliśmy na malowniczych, pofalowanych polach tuż za progiem gospodarstwa gdzie spaliśmy.


Wschód to było wyzwanie ... trzeba było wstawać po około trzech godzinach snu bo wyjazd był o trzeciej rano i jechaliśmy na Łysą Górę.Następnie pojechaliśmy na Wielki Piec w Starachowicach. Tam oprócz stałej, niezwykle fotograficznej ekspozycji, mogliśmy fotografować zlot starych samochodów. Po obiedzie - zabytkowa chałupa Czernikiewiczów w Bodzentynie, a zachód - znowu na polach - tylko kawałek dale…