Przejdź do głównej zawartości

Marcowy świtaniec nad Kamienną.

Co się robi w niedzielę o piątej rano?? Wstaje by sfotografować wschód słońca!
Było mglisto i mroźnie - minus pięć gdy wychodziłam z domu.
 


Od pewnego czasu zastanawiałam się gdzie przeniosły sie bobry. Teraz już wiem. W moim ulubionym fotograficznym miejscu znalazłam mnóstwo śladów żerowania, ślizgów a nawet żeremie.Niedługo to miejsce będzie zupełnie inaczej wyglądać :)
Tak się skupiłam na bobrach, że niemal przegapiłam wschód. Gdy zorientowałam się, że to już tuz tuż urządziłam sobie bieg przełajowy z obciążeniem by dotrzeć w upatrzone wczesniej miejsce :)

i jeszcze dwa zdjęcia podane na "zimno" :)


Mimo temperatury o poranku czuć w powietrzu wiosnę. Zwykle to miejsce jest puste - no czasami wędkarza się spotyka, Tym razem jednak spotkałam mocno zajętą sobą parę w samochodzie ;PP Wiosna znaczy się! :)

Komentarze

  1. nadal twierdzę, że wersja prawa jest lepsza (3-cie od końca ;) ) kolory tylko ciutkę za ciepłe, te z kolei lepsze w wersji lewej

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Radkowice po raz nie wiem który :)

Bardzo lubię to miejsce - klimatyczny drewniany kościółek położony w urokliwym miejscu. Wielkanocny wieczór spędziłam marznąc, fotografując go ponownie :)
Na faceliowym polu szczęścia

Muszę przyznać, że ostatnio zaniedbywałam bloga - ale nie dlatego, że nie robiłam zdjęć :)) Postaram się poprawić :)
Kilka zdjęć z wypadu z moim Małym Szczęściem na pole facelii.

Postanowienie noworoczne :)

W tym roku postanowiłam poświęcać więcej czasu na bloga. Ciekawe czy się uda )

Na razie wrzucam kilka zdjęć z noworocznego wypadu. Konie na śniegu cudnie się prezentowały. A wszystko to dzięki Stajni Artystycznej Marcinków. Pozdrawiam!