Przejdź do głównej zawartości

Warsztaty w Sandomierzu

Sandomierz o zachodzie

Przypominam wszystkim o warsztatach w Sandomierzu, które odbędą się 6-8 września tego roku. Oprócz fotografowania królewskiego miasta zajrzymy do Koprzywnicy i Ujazdu. Fotografować będziemy nie tylko architekturę ale i ciekawą przyrodę. Wszystko pod profesjonalnym okiem Ewy i Piotra z czasopisma Digital Foto Video. Wiecej o warsztatach tu:  http://www.dfv.pl/digital-foto-video-poleca.html?id=1895 .


wąwóz królowej Jadwigi


Komentarze

  1. Ja bardzo chętnie bym pojechał... właśnie oglądam Pani prace, czytam o warsztatach... tylko, no właśnie ta cena :(
    Pozdrawiam serdecznie - Arek Z.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko wspaniale się zapowiada.... tylko cena troszkę nie na moją kieszeń :( szkoda....
    Pozdrawiam Panią i życzę udanych kadrów w przyszłości :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarny poniedziałek

W dniu dzisiejszym w Starachowicach podobnie jak i w całej Polsce odbył się protest kobiet.
Oto kilka ujęć.Jeszcze jeden wschód ...

...niby jeden z wielu ale jednak bardzo szczególny - bo dziecko chciało wstać o trzeciej nad ranem by pojechać i zobaczyć wschód słońca latem. Byłyśmy w Wąchocku. Takich chmur to jeszcze na zdjęciach nie miałam. Fotografowałam mało z wiadomych względów i z wiadomych względów nie brałam statywu ;) To jeden z najfajniejszych  moich wschodów!

Mała pozdrawia wszystkich śpiochów ;)

Świętokrzyskie świętojańskie

W tym roku, jak co roku, grupa maniaków fotograficznych razem z Ewą i Piotrem, najechała teren Świętokrzyskiego. Było gorąco, bardzo gorąco i jeszcze goręcej.
Były i piękne pola i stary klasztor i stare samochody ... a także sporo rozmów o fotografii - to jest najfajniejsze.

Pierwszy dzień zaczęliśmy od fotografowania klasztoru ojców cystersów w Wąchocku - kopalnia kadrów i jak przyjemna atmosfera a i klimat bardziej zdatny do życia niż poza murami (10stopni różnicy temperatury!)

Na zachód słońca polowaliśmy na malowniczych, pofalowanych polach tuż za progiem gospodarstwa gdzie spaliśmy.


Wschód to było wyzwanie ... trzeba było wstawać po około trzech godzinach snu bo wyjazd był o trzeciej rano i jechaliśmy na Łysą Górę.Następnie pojechaliśmy na Wielki Piec w Starachowicach. Tam oprócz stałej, niezwykle fotograficznej ekspozycji, mogliśmy fotografować zlot starych samochodów. Po obiedzie - zabytkowa chałupa Czernikiewiczów w Bodzentynie, a zachód - znowu na polach - tylko kawałek dale…