Przejdź do głównej zawartości

Nowe miejsce


Nowe miejsce na poranne focenie = nowe możliwości :) Niestety wschód słońca bardzo szybko mija i nim się rozejrzałam w miejscu było po wszystkim. Ale tam wrócę :D

Tylko dwa, z których jestem zadowolona :)

Komentarze

 1. Wschody zawsze są piękne ale ja jakoś nigdy nie mogę się zmusić do wczesnego wstawania. Może jakbym miał rower to zawsze można szybko gdzieś ruszyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja nie moge usiedzieć o wschodzie - za bardzo mnie nosi :)

   Usuń
 2. Kasiu, muszę się pochwalić, że i ja wreszcie się zmobilizowałam i na dodatek zgrałam się ze słońcem:) Może efekt jeszcze nie całkiem zadowalający, ale jakiś początek jest:) pozdrawiam i dziękuję za "kopa"

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarny poniedziałek

W dniu dzisiejszym w Starachowicach podobnie jak i w całej Polsce odbył się protest kobiet.
Oto kilka ujęć.Radkowice po raz nie wiem który :)

Bardzo lubię to miejsce - klimatyczny drewniany kościółek położony w urokliwym miejscu. Wielkanocny wieczór spędziłam marznąc, fotografując go ponownie :)
Jeszcze jeden wschód ...

...niby jeden z wielu ale jednak bardzo szczególny - bo dziecko chciało wstać o trzeciej nad ranem by pojechać i zobaczyć wschód słońca latem. Byłyśmy w Wąchocku. Takich chmur to jeszcze na zdjęciach nie miałam. Fotografowałam mało z wiadomych względów i z wiadomych względów nie brałam statywu ;) To jeden z najfajniejszych  moich wschodów!

Mała pozdrawia wszystkich śpiochów ;)