Przejdź do głównej zawartości

Nowe miejsce


Nowe miejsce na poranne focenie = nowe możliwości :) Niestety wschód słońca bardzo szybko mija i nim się rozejrzałam w miejscu było po wszystkim. Ale tam wrócę :D

Tylko dwa, z których jestem zadowolona :)

Komentarze

 1. Wschody zawsze są piękne ale ja jakoś nigdy nie mogę się zmusić do wczesnego wstawania. Może jakbym miał rower to zawsze można szybko gdzieś ruszyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja nie moge usiedzieć o wschodzie - za bardzo mnie nosi :)

   Usuń
 2. Kasiu, muszę się pochwalić, że i ja wreszcie się zmobilizowałam i na dodatek zgrałam się ze słońcem:) Może efekt jeszcze nie całkiem zadowalający, ale jakiś początek jest:) pozdrawiam i dziękuję za "kopa"

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarny poniedziałek

W dniu dzisiejszym w Starachowicach podobnie jak i w całej Polsce odbył się protest kobiet.
Oto kilka ujęć.Jeszcze jeden wschód ...

...niby jeden z wielu ale jednak bardzo szczególny - bo dziecko chciało wstać o trzeciej nad ranem by pojechać i zobaczyć wschód słońca latem. Byłyśmy w Wąchocku. Takich chmur to jeszcze na zdjęciach nie miałam. Fotografowałam mało z wiadomych względów i z wiadomych względów nie brałam statywu ;) To jeden z najfajniejszych  moich wschodów!

Mała pozdrawia wszystkich śpiochów ;)

Świętokrzyskie świętojańskie

W tym roku, jak co roku, grupa maniaków fotograficznych razem z Ewą i Piotrem, najechała teren Świętokrzyskiego. Było gorąco, bardzo gorąco i jeszcze goręcej.
Były i piękne pola i stary klasztor i stare samochody ... a także sporo rozmów o fotografii - to jest najfajniejsze.

Pierwszy dzień zaczęliśmy od fotografowania klasztoru ojców cystersów w Wąchocku - kopalnia kadrów i jak przyjemna atmosfera a i klimat bardziej zdatny do życia niż poza murami (10stopni różnicy temperatury!)

Na zachód słońca polowaliśmy na malowniczych, pofalowanych polach tuż za progiem gospodarstwa gdzie spaliśmy.


Wschód to było wyzwanie ... trzeba było wstawać po około trzech godzinach snu bo wyjazd był o trzeciej rano i jechaliśmy na Łysą Górę.Następnie pojechaliśmy na Wielki Piec w Starachowicach. Tam oprócz stałej, niezwykle fotograficznej ekspozycji, mogliśmy fotografować zlot starych samochodów. Po obiedzie - zabytkowa chałupa Czernikiewiczów w Bodzentynie, a zachód - znowu na polach - tylko kawałek dale…