Przejdź do głównej zawartości

no i po wojnie!Przez ostatnie 4 dni bawiłam się w korespondenta wojennego w strefie militarnej w ramach warsztatów Fotomilitary. Dzięki wielkie za możliwość uczestniczenia w takiej imprezie z tak bliska. Dało to możliwość spotkania wielkiej grupy pasjonatów i fotografii i militariów. Mieszkanie w 1000 osobowym obozie wojskowym, w namiocie i spanie na pryczach tez były niezapomnianym wrażeniem. Nawet chrapiących i cmokających na chrapiących współlokatorów wspominam jako świetną zabawę. No a kto z was miał okazję wejść do środku działającego Shermana? :)
Wybuchy, konie, czołgi, świetna zabawa w bazie wietnamskiej - Napalm Beach Party gdzie zgodnie bawili się "Polacy", "Amerykanie", "Czerwonoarmiści" z "Niemcami" a pomiędzy nimi "prasa" :), przesympatyczni, pozytywnie zakręceni ludzie obok ... czego chcieć więcej? Na dodatek SIGMA użyczyła cały batalion obiektywów, z których kilka było porównywalnych szerokościowo z lufami czołgów a lufa 300-800 była szersza od najszerszej lufy czołgowej :) Oby tylko zdjęcia okazały się chociaż w połowie tak dobre jak mam nadzieję :D

Dzięki wielkie dla Sławka Skalskiego za organizację!zdjęcia ze Strefy tu oraz tu.
Zapraszam

Komentarze

  1. No, wreszcie zobaczyłem to słynne zdjęcie z wnętrza Shermana:) Chyba pierwsze w historii zrobione obiektywem 8-16 w tym typie czołgu. Kongratulejszynz!

    OdpowiedzUsuń
  2. poprawka - rybka 8mm :)

    dzięki

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Radkowice po raz nie wiem który :)

Bardzo lubię to miejsce - klimatyczny drewniany kościółek położony w urokliwym miejscu. Wielkanocny wieczór spędziłam marznąc, fotografując go ponownie :)
Na faceliowym polu szczęścia

Muszę przyznać, że ostatnio zaniedbywałam bloga - ale nie dlatego, że nie robiłam zdjęć :)) Postaram się poprawić :)
Kilka zdjęć z wypadu z moim Małym Szczęściem na pole facelii.

Postanowienie noworoczne :)

W tym roku postanowiłam poświęcać więcej czasu na bloga. Ciekawe czy się uda )

Na razie wrzucam kilka zdjęć z noworocznego wypadu. Konie na śniegu cudnie się prezentowały. A wszystko to dzięki Stajni Artystycznej Marcinków. Pozdrawiam!