Przejdź do głównej zawartości

Trzylatka na Łyścu

Trwa "zarażanie" mojej latorośli uwielbieniem wędrowania. Na razie łatwe rzeczy typu Łysiec. Pochwalę ją, że na szczyt wchodzi w godzinę (w tym dwa krótkie postoje) i nie są jej straszne "schody" Jagiełly :-) Oczywiście Buba wchodziła z nią :) Dodam, że negatywny "rekord" wejścia na Łysiec Drogą Królewska wynosi 1godzinna 50 minut (po odliczeniu postojów) i należy do uczniów pewnego gimnazjum z C...

Niestety ruch samochodowy na Łyścu taki (zwłaszcza w niedzielę), że niedługo chyba park wykarczują by się te wszystkie samochody mogły tam zmieścić.

Martwi mnie też całkowite zapomnienie o cmentarzu na Bielniku. Opcja polityczna - opcją polityczną ale ci ludzie zginęli w tak strasznych warunkach, że należy im się chociaż odchwaszczony cmentarz.

Komentarze

  1. raz szłam - pamiętam to podejście!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Radkowice po raz nie wiem który :)

Bardzo lubię to miejsce - klimatyczny drewniany kościółek położony w urokliwym miejscu. Wielkanocny wieczór spędziłam marznąc, fotografując go ponownie :)
Na faceliowym polu szczęścia

Muszę przyznać, że ostatnio zaniedbywałam bloga - ale nie dlatego, że nie robiłam zdjęć :)) Postaram się poprawić :)
Kilka zdjęć z wypadu z moim Małym Szczęściem na pole facelii.

Postanowienie noworoczne :)

W tym roku postanowiłam poświęcać więcej czasu na bloga. Ciekawe czy się uda )

Na razie wrzucam kilka zdjęć z noworocznego wypadu. Konie na śniegu cudnie się prezentowały. A wszystko to dzięki Stajni Artystycznej Marcinków. Pozdrawiam!