Przejdź do głównej zawartości

zalew Brody

Sesja z 2011 roku z której jestem najbardziej zadowolona. To było w maju, wstałam o nieludzkiej porze tj o 3.00 rano, wsiadłam na rower i pojechałam na wschód nad zalew w Brodach ... na początku wyglądało niezbyt zachęcająco ale potem się zazłociło. Oto kilka kadrów z tego wypadu.


Komentarze

 1. Warunki wtedy bardzo dopisały :) słońce złociło mgły aż miło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o podpowiedź... Jak się robi takie ujęcia? Naturalnie domyślam się, że trzeba wcześnie wstać i wybrać się nad wodę;-) Ale skąd takie kolory (zwłaszcza na zdjęciu z Panem wędkarzem)? Czy to jakiś filtr kolorystyczny, czy proces późniejszej obróbki (jakiej?)? Marzę o zrobieniu takiego zdjęcia! Gdyby nie to, że do Starachowic strasznie daleko mam z Poznania, poprosiłbym o kilka lekcji;-)
  Johnny-T

  OdpowiedzUsuń
 3. Szara połówka by wyrównać jasność + ustawienie balansu bieli na cień :-)) Kolor zależy w dużej mierze od pory roku (tak wynika z moich obserwacji).
  Dzięki za miłe słowa :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeglądam Pani bloga strona za stroną, trafiłam tu przypadkowo, bo chciałam pooglądać moje okolice na fotografiach (Wzdół). Tu się jednak koniecznie musiałam zatrzymać. To drugie od góry zdjęcie. To jest mistrzostwo! GRATULACJE :)
  Pozdrawiam
  www.fly-off-into-nasa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Brody zupełnie inne, nie do poznania, piękne kadry.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Radkowice po raz nie wiem który :)

Bardzo lubię to miejsce - klimatyczny drewniany kościółek położony w urokliwym miejscu. Wielkanocny wieczór spędziłam marznąc, fotografując go ponownie :)
Na faceliowym polu szczęścia

Muszę przyznać, że ostatnio zaniedbywałam bloga - ale nie dlatego, że nie robiłam zdjęć :)) Postaram się poprawić :)
Kilka zdjęć z wypadu z moim Małym Szczęściem na pole facelii.

Postanowienie noworoczne :)

W tym roku postanowiłam poświęcać więcej czasu na bloga. Ciekawe czy się uda )

Na razie wrzucam kilka zdjęć z noworocznego wypadu. Konie na śniegu cudnie się prezentowały. A wszystko to dzięki Stajni Artystycznej Marcinków. Pozdrawiam!