Przejdź do głównej zawartości

o czarownicy ...

Od paru lat u mnie na ścianie wisi coś takiego:

O czarownicach jeszcze się tu sporo informacji pojawi :-) 

Komentarze

 1. Jakimże cudem na dokumencie wydanym w 2004 roku jeden z punktów mówi o czymś, co wydarzyło się w 2005 roku? To jakieś CZARY!!! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. ;PPP "wynik badania - nie dotyczy" po prostu jestem taka straszną wiedźmą, że postanowiona zrezygnować z badania miotła ;PPP

  OdpowiedzUsuń
 3. Tego nie neguję :))))
  W sumie jasnowidztwo pasuje do czarów i uroków :)
  Pozdrowienia dla Świstuna, Pośwista i Pogody!

  OdpowiedzUsuń
 4. Córka ma podobny, tylko odwrotny :) W Oudewater w Holandii jest średniowieczna waga, na której sprawdzano, czy podejrzana jest czarownicą. No i wystawiają certyfikaty. Córka była bardzo rozczarowana, jak dostała certyfikat, że waży normalnie i że nie jest czarownicą. Na szczęście pani od ważenia chyba średnio wie, co jest napisane w certyfikacie i wpisała wagę w kilogramach, a formularz podaje jako jednostkę funty, więc wytłumaczyliśmy córce, że z pewnością jest czarownicą, bo żaden normalny człowiek przy jej wzroście nie mógłby ważyć 30 funtów. Ewa przy okazji też się załapała na czarownicę - też z powodu oczywistej niedowagi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nieźle ;-))) jeżeli przyjedziecie w moje górki to sprawdzimy czy to czarownice czy nie ;) (tylko nie wiem co lepsze ;P )

  OdpowiedzUsuń
 6. Już możesz tankować miotłę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Radkowice po raz nie wiem który :)

Bardzo lubię to miejsce - klimatyczny drewniany kościółek położony w urokliwym miejscu. Wielkanocny wieczór spędziłam marznąc, fotografując go ponownie :)
Na faceliowym polu szczęścia

Muszę przyznać, że ostatnio zaniedbywałam bloga - ale nie dlatego, że nie robiłam zdjęć :)) Postaram się poprawić :)
Kilka zdjęć z wypadu z moim Małym Szczęściem na pole facelii.

Postanowienie noworoczne :)

W tym roku postanowiłam poświęcać więcej czasu na bloga. Ciekawe czy się uda )

Na razie wrzucam kilka zdjęć z noworocznego wypadu. Konie na śniegu cudnie się prezentowały. A wszystko to dzięki Stajni Artystycznej Marcinków. Pozdrawiam!